Dārgie mūsu pilsētas viesi! Dārgie klienti!

Mums ir patiess prieks sveicināt Jūs mūsu jaunajā mājas lapā!

Mūsu kompānija tika dibināta 1999. gadā. Galvenie mūsu darbības virzieni ir apartamentu īstermiņa un ilgtermiņa īre. Mūsu datu bāzē ir liels skaits dažādu apartamentu (dzīvokļu) un Jūs varat izvēlēties dzīvokli atbilstoši Jūsu velmēm un gaumei. Mēs piedāvājam gan nedārgus nelielus 1-2 istabu dzīvokļus, gan arī greznus 4-5 istabu dzīvokļus.

Ja Jūs plānojiet ceļojumu uz Rīgu un vēlaties justies mūsu pilsētā kā mājās, mūsu kompānija var piedāvāt Jums komfortablus dzīvokļus katrai gaumei. Ja mājīgums un privāta atmosfēra jums ir būtisks faktors mājokļa izvēlē, mēs esam gatavi Jums palīdzēt.

Visi mūsu dzīvokļi atrodas Vecrīgā un pilsētas centrā, netālu no galvenajām ievērojamām vietām, kā arī no muzejiem, izstādēm, teātriem, restorāniem, kazino, kā arī diskotēkām un naktsklubiem.

Lielākā daļa mūsu dzīvokļu ir izremontēti atbilstoši Eiropas standartiem, tie ir aprīkoti ar modernām mēbelēm un sadzīves tehniku, virtuves piederumiem un visu nepieciešamo komfortablai dzīvošanai. Visos mūsu dzīvokļos ir kabeļtelevīzija vai satelīta TV ar lielu programu paketi. Lielākajā dzīvokļu daļā ir bezmaksas ātrgaitas interneta pieslēgums.

Katram dzīvoklim ir savs unikālais stils, kas katram klientam ļauj izvēlēties sev piemērotāko variantu. 

Mūsu dzīvokļi ir izdevīga alternatīva viesnīcām, jo ir salīdzinoši nedārgi. Bet saviem pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam arī elastīgu atlaižu sistēmu.

Jūs esiet laipni gaidīti mūsu apartamentos!